Seqway, elektrokola, horská koloběžka, horská kára

Seqway, elektrokola, horská koloběžka, horská kára

Chcete zažít něco adrenalinového? Vyzkoušejte jízdu na horské káře nebo koloběžce. Jste unavení a nechce se vám šlapat? Vyzkoušejte seqway nebo elektrokolo.

 
 

HORSKÁ KÁRA a HORSKÁ KOLOBĚŽKA - Schlossalm

Speciální horská kára je určena pro ty, kteří milují sáňkování, rychlou jízdu a chtějí zažít něco netradičního. Pro ty z vás, kteří milují jízdu na koloběžce a nebojí se rychlosti, jsou určeny obří horské koloběžky.

Koloběžky i káry jsou určeny pro děti od 10 let a dospělé. Každý stroj má možnost nastavení sedadla dle výšky. Trasa vede z horní stanice lanovky Schlossalm, kde si za cenu 17 euro vypůjčíte káru nebo za 9 euro koloběžku. Přilba a chrániče jsou v také v ceně. Jízdy začínají denně vždy v 11:00, 13:00 a 15:00 ve skupinách maximálně 6-ti osob pro každou atrakci.

SEQWAY a/nebo ELEKTROKOLO?

Seqway nebo elektorkolo si můžete vypůjčit v některé z prodejen Intersport Fleiss v údolí Gastein. Jedna prodejna je přímo v Bad Gastein naproti nádraží adruhá prodejna je v Bad Hofgastein na centrálním parkovišti. Zde jsou také výchozí body tras. Můžete si vybrat - kratší trasa má 7 km a stojí 20 euro a delší trasa 18 km a stojí 49 euro. Trasy pro seqway jsou směřovány do údolí Kotchachtal, Angertal, ale i v lázeňském parku v Bad Hofgastein.

S elektrokolem se opravdu neunavíte, krajinu uvidíte z pohledu cyklisty, stihnete více a bez námahy. Když se vám vybije baterie, snadno si ji vyměníte na označených stanicích, které jsou na každé trase.

kontakty: www.sport-fleiss.at

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.