Gastein karta

Gastein karta

Gastein kartu od nás dostávají všichni hosté zdarma. Noste ji při sobě a předkládejte tam, kde můžete uplatnit slevu. Podrobnou nabídku slev a služeb zdarma najdete v brožurce, která je k vyzvednutí v infocentru.

 

Gastein Card (karta) je bezplatná slevová karta, kterou obdržíte při ubytování v našich bytech. Tato karta není časově ohraničena a platí po celou dobu Vašeho pobytu. Brožurku s přehledem slev Vám zašleme poštou před vaším odjezdem na dovolenou nebo je volně k dispozici v turistickém informačním centru.

Gastein karta vám nabízí slevy 10-50% z ceny nebo bezplatné vstupy.

Lanovky společnosti Gasteiner Bergbahnen - pouze letni provoz (v zimě je sleva pouze pro pěší). S Gastein kartou nelze získat slevu na zakoupení skipasů. 

Veřejná doprava:
použití Citybussu v Bad Hofgastein (bezplatně), výrazně snížené jízdné na všech autobusových liniích pro dospělé a pro děti  pro jednu jízdu, (lyžaři mají skibusy zdarma)

Lázně:
Termální lázně Alpentherme Bad Hofgastein, Termální lázně Felsentherme Bad Gastein, lázně Solarbad Dorfgastein, Lázně Gasteiner Dunstbad, poznávací vjezd důlním vláčkem pro pacienty do léčebných štol - Gasteiner Heilstollen

Kultura, dějiny, příroda:
vlastivědné vycházky (bezplatně), lázeňské koncerty (bezplatně), aktuální noviny a časopisy v místních čítarnách (bezplatně), meditační procházky, hrad Burg Klammstein, hornické muzeum Montanmuseum Böckstein, vstup na koncerty a přednášky (snížené vstupné)

Sport:
půldenní a celodenní vycházky s průvodcem (bezplatně), cyklistické túry s průvodcem (bezplatně), šachové hry v Gasteiner Schachecken (bezplatně), jízda na koních v Islandpferdehof, lezecký kurz pro rodiny, Casino Austria, paragliding/tandemové lety, kuželky a  bowling, lovecký parcours, rýžování zlata ve zlatonosné říčce, výstup do hor (lamy), golf, kurz odpalování, tenis, lovecký okruh, rybaření, půjčovna elektrokol, joga, kuželky, rafting, rýžování zlata, lyžařské ski safari, běžkařské okruhy zdarma, bruslení, skiservis, jízda s koňským spřežením, půjčovna sáněk

Interaktivní brožurka Gastein karty je k nahlédnutí: http://www.gastein.com/cs/region-orte/gastein-card

 

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.