Rybaření pro děti - Angertal

Rybaření pro děti - Angertal

Průzračný rybníček a velké množství pstruhů, tady chytí rybu každý!

 

Udělejte dětem radost a ulovte si pstruha k večeři.

Rybaří s každý den kromě pondělí.  K dispozici je zkušený rybář, který Vám zapůjčí potřebné náčiní a vysvětlí Vám, jak s ním zacházet. Když rybu ulovíte, pomůže Vám ji očistit, a pak už záleží jen na Vás, zda si rybu odnesete sebou a připravíte v apartmánu, nebo si ji necháte připravit v restauraci Waldgasthof hned vedle rybníčku. 

Cena za jednu sadu náčiní (za jednu osobu) je 6 euro s Gastein kartou. Ulovíte-li pstruha, nesmíte ho pustit zpět. Pstruha si necháte zvážit a zaplatíte dle váhy. Jezírko je naprosto průzračné, takže přesně vidíte, co chytáte, pstruzi jsou různých velikostí. Na dně jezírka jsou i jeseteři, ale ti se lovit nesmí. 

Rybaření zvládnou i malé děti, cca od 10-ti let věku, mladší za pomoci rodičů. 

Údolí Angertal je snadno dostupné z kruhového objezdu u supermarketu Billa mezi Bad Hofgastein a Bad Gastein. Z hlavního parkoviště je to k jezírku asi 15 minut procházkou. Hostinec Waldgasthof je značený hned z parkoviště. 

Rybaření můžete spojit i s příjemnou procházkou lesem. K dispozici jsou z údolí samozřejmě i náročnější trasy. 

Kromě rybaření je zde k dispozici i lovecký okruh a rýžování zlata

2015-07-04-16-17-49-kopie.jpg

 

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.