Informace k příjezdu

Příjezd a předání apartmánů probíhá přímo na adrese apartmánů mezi 16,00 až 20,00 hodinou. Předání klíčů v pozdějších hodinách bude zpoplatněno částkou 15,00 euro.

Berte prosím na vědomí, že pokud se v den příjezdu s námi nebo správcem apartmánů nekontaktujete do 20,00 nejsme povinni Vám klíče předat (jde o výjimečné situace, kdy hosté přijedou v pozdních nočních nebo ranních hodinách bez jakékoli předchozí komunikace o čase příjezdu a nereagují na telefonnické urgence).

Prosíme Vás, abyste respektovali skutečnost, že klíče od apartmánů Vám předává soukromá osoba, to znamená, že apartmány nemají stálou recepci.

Odjezd je dle domluvy při příjezdu, zpravidla mezi 9,00 až 11,00.

Kontakt na osobu, která Vám předá klíče a zajistí závěrečný úklid Vám zašleme e-mailem před Vaším odjezdem. Kontaktní osoba na místě hovoří česky.

Při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt, 55 euro za dvoupokojové byty nebo 80 euro za mezonet. Poplatek zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů od apartmánu. 

Zkontrolujte si prosím čistotu apartmánů při příjezdu, na pozdější případné reklamace týkající se úklidu nemůžeme brát zřetel.

Kauce - hosté při příjezdu hradí kauci 100 euro za byt (200 euro za mezonet). V případě, že nedojde k poškození zařízení bytu ani ztrátě klíčů, bude hostům částka vrácena, v opačném případě správce použije částku k pokrytí vzniklé škody.

V bytech není k dispozici povlečení a ručníky. V případě, že si nechcete brát vlastní povlečení a /nebo ručníky je možné si je na místě zapůjčit. Povlečení je za poplatek 5,5 euro za sadu, ručníky jsou za poplatek 3 euro (1x malá osuška + 1x velká osuška). Požadavek na povlečení hlaste prosím předem.

Parkování

U každého apartmánového domu jsou parkovací místa, která jsou Vám zdarma k dispozici, pokud jste v tomto domě ubytovaní.  Počet míst je omezen a v hlavní sezoně se stává, že parkování u domu je obsazené (domy mají méně parkovacích míst, než apartmánů). V těchto případech se parkuje v ulicích v okolí domů. Sledujte prosím pečlivě zákazy stání. Pokud budete muset parkovat v ulici je třeba stát tak, abyste neomezovali provoz vozů zimní údržby, které projíždí několikrát denně a abyste nestáli v křižovatce. Parkování u jiných apartmánových domů, než  u domu, kde jste ubytování není v Rakousku dovoleno, jedná se o privátní parkovací místa. Pro zájemce jsou k dispozici v domě na Reitlstrasse dvě garáže - poze pro zde ubytované hosty. Upozorňujeme hosty, že na parkování u domů nemají nárok, pokud jsou místa již obsazená jinými hosty. Vezměte prosím na vědomí, že za případné špatné parkování neneseme odpovědnost. (na stranu druhou se nám dosud nestalo, že by hosté platili pokutu za chybné parkování).

Adresy bytů:

  • Reitlstrasse 1a, 5640 Bad Gastein - byt 21, byt 19, byt 13, byz 17, byt 5, byt 4, byt 29,
  • Kotchachtalerstrasse 23,  5640 Bad Gastein - byt 26, byt 47, byt 3, byt 52, byt 47, byt 9, byt 26
  • Richard Strauss Weg 4, 5640 Bad Gastein, byt 32, W9
  • Grenzbergstrasse 3B, 5640 Bad Gastein, byt 36 a 50
  • Badbergstrasse 39, 564 Bad Gastein, byt 11
  • Meilensteinweg 2, 5630 Bad Hofgastein, byty 7, 11, 16 a 23
  • Meilensteinweg 10, 5630 Bad Hofgastein, byt 10
  • Alexander Moser Allee 12 a 18, byty W18 a W5B
  • Alexander Moser Allee 11, byty W1, W4 a W10

Příjezd do Bad Gastein

Od okamžiku vjezdu tunelem do údolí Gastein (značeno jako Gasteinertal) pojedete pořád po hlavní silnici nejprve pojedete vesničku Dorfgastein, posléze lázeňské středisko Bad Hofgastein až dojedete do historického Bad Gastein.  Hlavní silnice vás dovede až k vlakovému nádraží, poště a k nákupnímu středisku Interspar. (pozor na odbočku směrem do centra u infocentra - zde hosté často chybně odbočí, protože je tudy směřuje navigace ). U Intersparu odbočíte doleva a na konci ulice znovu doleva. Pojedete kolem řeky (řeka je po pravé straně) a na další křižovatce odbočíte doprava přes most nad vodopádem. Odtud jedete stále rovně. Za hotelem Alpenblick je apartmánový dům na Kotchachtaler Strasse 23. Hned další odbočku vlevo je apartmánový dům na Reitlstrasse 1a. Byt v ulici na Richard Strauss Weg je naproti domu na Reitlstrasse 1a.

Hosté jedoucí do Bad Hofgastein sjedou na kruhovém objezdu v Bad Hofgastein (3. kruhový objezd v Bad Hofgastein) směrem do centra a apartmánový dům na Meilensteinweg budou mít po cca 200 metrech po levé straně. Apartmánový dům na Alexander Moser Allee a Pyrkerstrasse 44 je o něco blíže k centru stejným směrem.

Nespoléhejte prosím pouze na GPS navigaci, ale podívejte se předem do mapy na polohu Vašeho ubytování. Zejména v Bad Gastein máme s GPS horší zkušenosti, často se stává, že hosté jsou téměř na místě (cca 50 metrů od domu, ale v ulici níže, která je směrem nahoru neprůjezdná).

Cesta do Rakouska

Z Brna je nejlepší jet přes Mikulov, nová dálnice v Rakousku začíná už za hranicemi, směrem na Vídeň a dále směr St.Polten. Dále pokračujte směr Linz, Salzburg, za Salzburgem odbočka z dálnice vpravo směr Villach, dále směr Bischofshofen a odtud již sledujete značení Gasteinertal (údolí Gastein), které vás dovede přes Dorfgastein, Bad Hofgastein až do Bad Gastein. Pro cestu z Prahy zvolte trasu přes České Budějovice a Linz. 

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.