Informace k příjezdu

Příjezd do Bad Gastein

Od okamžiku vjezdu tunelem do údolí Gastein (značeno jako Gasteinertal) pojedete pořád po hlavní silnici nejprve pojedete vesničku Dorfgastein, posléze lázeňské středisko Bad Hofgastein až dojedete do historického Bad Gastein.  Hlavní silnice vás dovede až k vlakovému nádraží, poště a k nákupnímu středisku Interspar. (pozor na odbočku směrem do centra u infocentra - zde hosté často chybně odbočí, protože je tudy směřuje navigace ). U Intersparu odbočíte doleva a na konci ulice znovu doleva. Pojedete kolem řeky (řeka je po pravé straně) a na další křižovatce odbočíte doprava přes most nad vodopádem. Odtud jedete stále rovně. Za hotelem Alpenblick je apartmánový dům na Kotchachtaler Strasse 23. Hned další odbočku vlevo je apartmánový dům na Reitlstrasse 1a. Byt v ulici na Richard Strauss Weg je naproti domu na Reitlstrasse 1a.

Hosté jedoucí do Bad Hofgastein sjedou na kruhovém objezdu v Bad Hofgastein (3. kruhový objezd v Bad Hofgastein) směrem do centra a apartmánový dům na Meilensteinweg budou mít po cca 200 metrech po levé straně. Apartmánový dům na Alexander Moser Allee a Pyrkerstrasse 44 je o něco blíže k centru stejným směrem.

Nespoléhejte prosím pouze na GPS navigaci, ale podívejte se předem do mapy na polohu Vašeho ubytování. Zejména v Bad Gastein máme s GPS horší zkušenosti, často se stává, že hosté jsou téměř na místě (cca 50 metrů od domu, ale v ulici níže, která je směrem nahoru neprůjezdná).

Cesta do Rakouska

Z Brna je nejlepší jet přes Mikulov, nová dálnice v Rakousku začíná už za hranicemi, směrem na Vídeň a dále směr St.Polten. Dále pokračujte směr Linz, Salzburg, za Salzburgem odbočka z dálnice vpravo směr Villach, dále směr Bischofshofen a odtud již sledujete značení Gasteinertal (údolí Gastein), které vás dovede přes Dorfgastein, Bad Hofgastein až do Bad Gastein. Pro cestu z Prahy zvolte trasu přes České Budějovice a Linz. 

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.