Apartmán W5B, Alexander Moser Allee 18, Bad Hofgastein

Prázdninový byt vhodný pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Ale i 4 dospělí se zde mohou ubytovat.Byt lze pronajmout společně s bytem W18 pro 5 osob v komplexu domů.

 Dům se nachází v klidné části moderního lázeňského městečka Bad Hofgastein, cca 300 m od historického centra.

Zastávka skibusu je před domem. Vzdálenost domu od nástupní stanice lanovky na Schlossalm je cca 800 m, je tedy pohodlnější se dopravit autem na centrální parkoviště nebo využít skibus.

Vyhlášené termální lázně Alpentherme s vnitřními i venkovními bazény jsou cca 300m od bytu. Lázeňský park je v těsné blízkosti domu.

Byt je v přízemí. Lodžie je orientována na východní stranu . V suterénu domu je velká lyžárna, vlastní sklep a prádelna.

Byt je jednopokojový má tyto části:

  • obývací místnost se sklopným dvoulůžkem a rozkládací sedačkou
  • kuchyňský kout
  • předsíň s komorou
  • koupelna s vanou a WC
  • lodžie

 Kuchyňský kout je vybaven potřebným nádobím, sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledničkou.

V obývacím pokoji je jídelní stůl.

V bytě jsou lůžkoviny pro 4 osoby, povlečení a ručníky je třeba mít vlastní. Je také možno si je za poplatek 5,5 euro vypůjčit na místě.

Apartmán je nekuřácký.

Ve vzdálenosti 450m je velký supermarket a o 100m dále jsou další - Billa a Interspar. 

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Hogastein. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou povlečení půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.