Apartmán W4, Alexander Moser Allee 11, Bad Hofgastein

Komfortní prázdninový byt 2+1 se dvěma balkony pro 4 osoby.

Apartmán W4, Alexander Moser Allee 11, 5630 Bad Hofgastein

V bytě je

  • 1x ložnice s manželskou postelí
  • 1x obývací pokoj s rozkládací sedačkou pro dvě osoby a jídelním koutem
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • kuchyňka, menší sklokeramická deska, lednička, varná konvice, přístroj na překapávanou kávu
  • TV, v sezoně 2018 pouze možnost připojit flasch disk, TV vysílání z technických důvodů nefunguje, oprava je možná až na jaře 2018
  • WIFI

V bytě je dřevěná podlaha, byt je zcela nový, je vybaven vestavěnými skříněmi a nábytkem na míru. Parkování u tohoto domu je bezproblémové - byt má vlastní parkovací místo. Byt je v těsné blízkosti lázeňského parku, lázní i nástupních stanic lanovek. Byt je 5 minut chůze od centra Bad Hofgastein.

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA 2150 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1550 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 55 euro za byt. Poplatek 55 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Hogastein. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou povlečení půjčit na místě za poplatek 8,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.