Apartmán W18, Alexander Moser Allee 12, Bad Hofgastein

Prázdninový byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem W5B pro 4 osoby v témže komplexu budov.

Dům se nachází v klidné části moderního lázeňského městečka Bad Hofgastein, cca 300 m od historického centra.

Zastávka skibusu je před domem. Vzdálenost domu od nástupní stanice lanovky na Schlossalm je cca 800 m, je tedy pohodlnější se dopravit autem na centrální parkoviště nebo využít skibus.

Vyhlášené termální lázně Alpentherme s vnitřními i venkovními bazény jsou cca 300m od bytu. Lázeňský park je v těsné blízkosti domu.

Byt je v 1. patře. Lodžie jsou orientovány na východní a jižní stranu. V suterénu domu je velká lyžárna, vlastní sklep a prádelna.

Byt je dvojpokojový složený a má tyto části:

  • obývací místnost
  • ložnice
  • kuchyňský kout
  • předsíň s komorou,
  • koupelna s vanou a WC
  • dvě lodžie

Kuchyňský kout je vybaven potřebným nádobím, sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a ledničkou.

V obývacím pokoji je jídelní stůl a sedací souprava, kterou lze snadno rozložit na dvoulůžko.

V ložnici je válenda a patrová postel.

V bytě jsou lůžkoviny pro 5 osob, povlečení a ručníky je třeba mít vlastní. Je také možno si je za poplatek 5,5 euro vypůjčit na místě.

Apartmán je nekuřácký.

Ve vzdálenosti 450m je velký supermarket a o 100m dále jsou další - Billa a Interspar. 

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 2150 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1750 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 55 euro za byt. Poplatek 55 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Hogastein. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.