Apartmán 7, Bad Hofgastein

Prázdninový byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem 16 v témže domě. Sauna v domě a wifi zdarma!

Apartmán 7, Meilensteinweg 2, 5630 Bad Hofgastein


Dům se nachází v klidné části moderního lázeňského městečka Bad Hofgastein, cca 500 m od historického centra s lázeňským parkem. Vyhlášené termální lázně Alpentherme s vnitřními i venkovními bazény jsou cca 1 km od bytu. Byt je v apartmánovém domě ve zvýšeném přízemí.
Byt je jednopokojový a hlavní pokoj má 25m2, celý byt má 35m2. V bytě je TV s DVD a wifi. 

V bytě je:
• obývací místnost/ložnice (35 m2)
• kuchyňský kout
• koupelna s vanou a WC
• předsíň
• komora
• velký balkon s výhledem

Kuchyňský kout je vybaven potřebným nádobím, dvojvařičem, mikrovlnnou troubou a ledničkou. V pokoji je jídelní stůl.

V obývacím pokoji jsou dvě válendy a sedací souprava, kterou lze snadno rozložit na dvoulůžko. K dispozici je také přistýlka.

V suterénu domu je velká vytápěná lyžárna, je tu i místnost s pračkou a za poplatek, 1euro na 12 minut, můžete využívat i saunu. V bytě jsou lůžkoviny pro 5 osob, povlečení a ručníky je třeba mít vlastní. Je také možno si je za poplatek 5 euro vypůjčit na místě.

Apartmán je nekuřácký.

Ve vzdálenosti 250m je velký supermarket a o 100m dále jsou další - Billa a Interspar. 50m od domu je zastávka skibusu. Za cca 15 min. chůze přes park se dostanete k termálním lázním.

Vzdálenost domu od nástupní stanice lanovky na Schlossalm je cca 1 km, je tedy pohodlnější se dopravit autem na centrální parkoviště nebo využít skibus, který zastavuje 50 od domu.

 

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Hofgastein. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.