Pronájem bytu Schladming

V oblasti Schladming-Dachstein nabízíme dva apartmány. TOP středisko v rámci Ski amadé, lyžování již od 10.listopadu 2017! Jen 400 km z Prahy nebo Brna.

AICH IM ENNSTAL  - jednopokojový byt pro 4 osoby

Jednopokojový apartmán (30m2) určený pro 2 - 4 osoby se nachází v 1. patře apartmánového domu Pernothof, ve vesničce Aich im Ennstal. Apartmán se skládá z větší obytné místnosti se 4 lůžky a s kabelovou TV, předsíně, nově zrekonstruované koupelny s WC, vybavené kuchyňské linky a balkonu s krásným výhledem na sjezdovky lyžařského areálu Hauser Kaibling. Parkoviště je před domem. V domě je vyhřívaná lyžárna i prádelna. Wifi k dispozici.

Fotogalerie

HAUS IM ENNSTAL - dvoupokojový byt pro 4 osoby - včetně letní karty SCHLADMING DACHSTEIN SOMMERCARD

Byt se nachází 300m od nástupní stanice lanovky Hauser Kaibling, jedné z páteřních lanovek lyžařské oblasti Schladming-Dachstein. Parkoviště je před domem. V suterénu je lyžárna s vyhřívanými držáky na boty a boxy na lyže. V bytě je k dispozici wifi připojení. Byt  nachází ve druhém patře. Byt je dvoupokojový o rozloze 43m2 + 9m2 balkón. Byt je rozdělen na vstupní chodbu, ložnici s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelním stolem a rozkládací rohovou sedačkou pro 2 osoby. Koupelna je se sprchovým koutem a WC. Byt je nový a moderně zařízený včetně myčky, elektrické trouby se sklokeramickou deskou. TV je k dispozici.

Fotogalerie (fotografie od čísla 13 v galerii). 

Léto ve Schladming - Dachstein

Oblast Schladming-Dachstein je i v létě velmi oblíbeným a atraktivním rekreačním střediskem především díky pestré nabídce aktivit pro rodiny s dětmi, seniory i velice sportovní hosty. Ať dáváte přednost umírněnému putování s celou rodinou nebo patříte ke skalním sportovcům, kteří zdolávají i ty nejstrmější horské vrcholy, - všichni si zde přijdete na své! Nekonečné kilometry tras pro horská kola čekají na milovníky horské cyklistiky, k nebi se tyčící vrcholy čekají na své dobyvatele a přes 300 horských jezer se těší na to, až budou moci osvěžit tělo i mysl pěších turistů.Opravdovým dobrodružstvím jsou outdoorové sporty prováděné na zemi, ve vzduchu i ve vodě. Mezi oblíbené letní aktivity patří sjíždění řek na raftech, kanoistika, feraty, paragliding, lanová centra, letní sáňkařská dráha a další. Cyklostezky všech obtížností nabízejí nádherné túry na kolech. Dlouhá údolí lze projet křížem krážem. Náročnější cyklistiku nabízí cyklostezka Ennsradweg, která spojuje spolkové země Salzburg, Steiermark a Oberösterreich.

Zajímavé odkazy pro letní dovolnou:

https://www.hauser-kaibling.at/cs
http://www.planai.at/de/sommer
http://www.derdachstein.at/de

Podívejte se na krásné letní video a přijeďte do Schladming:https://www.youtube.com/watch?v=CSQXTT7xNys

pastviny.jpeg

Fotogalerie

 

Cena ubytování

AICH AM ENNSTAL
  • Cena zima - 50 EUR/byt/noc (2-3 osoby), 60 EUR/byt/noc (pro 4 osoby).
  • Cena léto - 40 EUR/byt a noc

35 euro je poplatek za úklid, povlečení a ručníky nejsou v ceně zahrnuty a nejsou v bytě k dispozici

HAUS IM ENNSTAL
  • 01.04. - 30.11.    65 EUR/noc
  • 01.12. - 25.12.    95 EUR/noc
  • 26.12. - 04.01.  170 EUR/noc
  • 05.01. - 31.01.     95 EUR/noc  
  • 01.02. - 15.03.   110 EUR/noc
  • 16.03. - 30.04.     95 EUR/noc

Závěrečný úklid apartmánu, platí se předem na účet, je ve výši 60 euro. Povlečení a ručníky jsou zahrnuté v ceně.

Místní poplatek 1,5EUR osoba/noc nad 15 let
V období od 18.5. - 14.10.2018 jsou hosté povinni uhradit poplatek za Schladming Dachstein Sommercard (letní karta) 7,5 EUR/osoba/noc. Děti narozené v roce 2013 a mladší dostávají Kids Card (dětskou kartu) zdarma. Děti narozené do roku 2013 platí poplatek 6EUR/noc. Karta začíná platit v den příjezdu od 13 hod.

SCHLADMING DACHSTEIN SOMMERCARD - desítky atrakcí pběhem letní dovolené zdarma: lanovky, muzea, koupaliště, autobusy, taxi, jízdy na koních, aktivity pro děti, lanová centra, zooparky, atd. Podrobný seznam na http://www.sommercard.info/en/angebote

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.