Apartmán 52, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 52, ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Byt lze pronajmout v jednom domě spolu s bytem č. 3 a 9.

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice
  • samostatná kuchyňka
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • balkon

Jedná se o jednopokojový byt o velikosti 28 m2. V obývací místnosti jsou umístěna 2 stropní lůžka dřevěné konstrukce se samostatnými rošty a novými, pohodlnými matracemi. Na každé lůžko vedou samostatné schůdky. Pod těmito lůžky je umístěna rozkládací pohovka, která přes den slouží jako sedačka a na noc se rozloží na pohodlné lůžko pro 2 osoby.

V místnosti je dále obývací stěna s TV a DVD přehrávačem a s prostory pro oblečení. Pro přehlednější uskladnění např. zimního oblečení je k dispozici stojan na oblečení s ramínky. Další úložné prostory jsou k dispozici v chodbičce. U stěny je umístěn masivní stůl se čtyřmi židlemi. V pokoji je velké okno s výhledem na hory a dveře na balkon. V celém bytě je položen koberec.

V bytě je k dispozici množství různých DVD, společenské hry, turistické materiály a rádio.
V kuchyňce je k dispozici lednička s mrazáčkem, elektrická horkovzdušná trouba, varná deska, varná konvice a nové nádobí.
V koupelně je vana a WC.

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč


Turistický poplatek: 3 euro/os. nad 15 let/noc.
Závěrečný úklid 45 euro.
Povlečení a ručníky 8,5 euro/os a pobyt.

Registrační číslo provozu: 50403-000367-2020

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.