Apartmán 52, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 52, ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Byt lze pronajmout v jednom domě spolu s bytem č. 3 a 9.

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice
  • samostatná kuchyňka
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • balkon

Jedná se o jednopokojový byt o velikosti 28 m2. V obývací místnosti jsou umístěna 2 stropní lůžka dřevěné konstrukce se samostatnými rošty a novými, pohodlnými matracemi. Na každé lůžko vedou samostatné schůdky. Pod těmito lůžky je umístěna rozkládací pohovka, která přes den slouží jako sedačka a na noc se rozloží na pohodlné lůžko pro 2 osoby.

V místnosti je dále obývací stěna s TV a DVD přehrávačem a s prostory pro oblečení. Pro přehlednější uskladnění např. zimního oblečení je k dispozici stojan na oblečení s ramínky. Další úložné prostory jsou k dispozici v chodbičce. U stěny je umístěn masivní stůl se čtyřmi židlemi. V pokoji je velké okno s výhledem na hory a dveře na balkon. V celém bytě je položen koberec.

V bytě je k dispozici množství různých DVD, společenské hry, turistické materiály a rádio.
V kuchyňce je k dispozici lednička s mrazáčkem, elektrická horkovzdušná trouba, varná deska, varná konvice a nové nádobí.
V koupelně je vana a WC.

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.