Apartmán 47, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 47, ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4, balkon s výhledem do hor a do údolí, komfortní kuchyň

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice
  • samostatná kuchyňka
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • balkon

Jedná se o jednopokojový byt o velikosti 28m2. V obývací místnosti je rozkládací pohovka  o velikosti  plochy na spaní 160  x 200 cm, patrové postele velikosti 200x90 cm. Jídelní stůl se čtyřmi židlemi, šatníkové skříně a televize 80 cm plochá LCD, DVD přehrávač a rádio s CD přehravačem. Z obytné místnosti je vstup na balkon, ze kterého je překrásný výhled do údolí.

Kuchyně je zcela nová a je vybavena vším potřebným, je zde evarná deska a elektrická trouba, vestavěná lednice s mrazákem, varná konvice, nádobí a hrnce na vařenía stolování pro 4 osoby, mikrovlnná trouba.

Koupelna  má vanu, umývadlo a WC. V předsíni jsou odkládací prostory na tašky a věšáky na bundy.

K dispozici je vlastní uzamykatelný sklep s možností zavěšení kol nebo uložení lyží. Sklep je v těsné blízkosti bytu.

K dispozici je povlečení a ručníky za poplatek 5,5 euro na osobu a pobyt.

 

Fotogalerie

Cena ubytování

Cena za byt noc - ZIMA od 1300 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.