Apartmán 36, Grenzbergstrasse 3B

Jednopokojový, nekuřácký apartmán s krásným výhledem na Alpy a polohou v centru Bad Gastein.

Nabízíme Vám útulný, jednopokojový, nekuřácký apartmán v apartmánovém domě v Bad Gastein, pro 4 osoby.

Předností bytu je krásný výhled na Alpy a poloha v centru městečka, jen pár metrů od infocentra. Zastávka skibusu je u domu, 100 metrů od vchodu. Dům je nedaleko termálních lázní, nádraží a vodopádu, a jen 900 m od nástupní stanice lanovky na Stubnerkogel.

Byt je ve třetím patře domu a je přístupný výtahem, má 30m2. V přízemí domu je prádelna, sušárna, lyžárna a kolárna.

Parkování okolo celého komplexu domu je jen pro ubytované hosty a je tedy bezproblémové, parkovacích míst je dostatek.
V bytě je jedna obytná místnost. Dále zde jsou samostatná kuchyň, koupelna je s WC, k dispozici je i balkon s posezením.

V bytě je nový nábytek - nová manželská postel (2 osoby) a palanda (1 - 2 osoby), skříň, jídelní stůl a židle. V kuchyni je dvouplotýnkový indukční vařic a mikrovlnná trouba s grilem. Rozkládací sedačka v obytné části nabízí až dvě lůžka/přistýlky. K dispozici je také fén. Koupelna je s vanou a WC. V obývací místnosti je TV.

 

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc  - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc  - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastein. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.