Apartmán 32, Richard Strauss Weg

prázdninový byt 32, ideální pro skupinu 4 dospělých osob, byt nemá balkon, ale pokoj je prostornější než u ostatních bytů, TV s dvd

Byt je ideální pro páry nebo skupiny dospělých osob, ale i pro rodiny s dětmi. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Jedná se o jednopokojový byt o velikosti 35 m2 bez balkonu.  

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice
  • kuchyňský kout
  • koupelna se sprchovým koutem a WC
  • chodba

Obývací místnost slouží současně jako ložnice. V bytě jsou dvě velké rozkládací sedačky značky Ikea, které jsou prostorné a pohodlné, každá je pro 2 osoby. V místnosti skříň s úložnými prostory, jídelní stůl, televize a DVD.  

Koupelna je se sprchovým koutem a WC.

V bytě jsou koberce. Veškerý nábytek a vybavení je značky Ikea, byt je velmi vkusně a moderně zařízen. Tento byt má výhodu dostatku parkovacích míst, před domem je velké parkoviště.

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 1500 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.  

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.