Apartmán 29, Reitlstrasse

prázdninový byt 29, 2+1 byt s obrovskou terasou v posledním, 4. patře domu, skvělé zejména v létě pro rodiny i páry, možnost grilování, TV, DVD, XBOX, maximálně pro 4 osoby, výhled do hor i do údolí, wifi zdarma

Byt se nachází v posledním patře domu a jeho součástí je terasa. Jedná se o dvoupokojový byt o velikosti 56 m2. Dvě oddělené místnosti ocení rodiny, páry dvojice seniorů nebo dospělí, kteří nechtějí sdílet jednu společnou místnost (např. 2 manželské páry). Maximální počet osob pro tento byt je 4.

V bytě je

  • obývací místnost,rozkládací sedačka pro 2 osoby, jídelní stůl
  • ložnice se dvma postelemi (možnost oddělení nebo spojení lůžek), vestsvěná skříň
  • samostatná kuchyň s myčkou a pračkou
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • wifi zdarma
  • veliká terasa s grilem a lehátky

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 82 euro
Cena za byt a noc - LÉTO 62 euro

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 55 euro za byt. Poplatek zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.