Apartmán 26, Kotchachtalerstrasse

Prázdninový byt 26, jednopokojový, ale komfortní byt vhodný pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4, krásný výhled do hor a do údolí

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice
  • samostatná výborně vybavená kuchyňka
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • balkon

Jedná se o jednopokojový byt o velikosti 35m2. V obývací místnosti je rozkládací pohovka a výklopné postele ze stěny. U okna je jídelní stůl se třemi židlemi, skříně jsou k dispozici. Na zemi je koberec. Z obytné místnosti je vstup na balkon.  

Kuchyně je komfortní s myčkou a mikrovlnou troubou a je vybavena vším potřebným na vaření a stolování pro 4 osoby. 

Koupelna má sprchový kout, bidet, umývadlo a WC.

V bytě není TV ani wifi.

 

Fotogalerie

Cena ubytování

Cena za byt noc - ZIMA od 1350 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1250 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.