Apartmán 21, Reitlstrasse

Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi nebo páry. Má dobře vybavenou kuchyň s myčkou. Pro zábavu po lyžování slouží SMART TV. Wifi je k dispozici. Najdete zde i knihovničku, společenské hry a velký výběr filmů na DVD. Byt má pěkný balkon.

Byt se nachází ve 3. patře. V domě je výtah. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Velikost bytu je 28 m2 + balkon. Jedná se o jednopokojový byt se samostatnou kuchyní.

Vybavenost apartmánu:

  • obývací místnost/ložnice
  • SMART TV
  • wifi, router/modem v bytě
  • samostatná kuchyň s myčkou a mikrovlnou troubou
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • balkon se stolkem a židlemi

Obývací místnost slouží současně jako ložnice. Stropní lůžko je masivní dřevěná kontrukce české společnosti Caster vyrobená přímo na zakázku pro tento byt, konstrukce je chráněna patentem. Stropní lůžko je konstruováno jako velká manželská postel s matracemi a rošty, na kterou vedou pohodlné schůdky. Lůžko je podsvětlené bodovými světly, takže večer se nabízí velmi příjemné posezení v prostoru pod lůžkem.

Pod lůžkem je pohovka se spodním výsuvným lůžkem z masivního dřeva s matracemi a rošty a jídelní stůl. V místnosti je velká skříň a stěna s dalším úložným prostorem se SMART TV.

V bytě je velký výběr filmů a pohádek pro děti v češtině, knihovnička pro děti a dospělé, společenské hry, vysílačka (možnost zapůjčení zdarma)

K dispozici je příjemný balkon se stolkem a židlemi. K dispozici je sušák prádla. 

Kuchyň je vybavena pro vaření a stolování čtyř osob, k dispozici je myčka, lednička s mrazákem, elektrická horkovzdušná trouba, mikrovlnná strouba, sklokeramická deska. Obývací místnost a kuchyňka jsou propojeny okénkem.

Koupelna je s vanou a WC.V bytě je dřevěná podlaha.

V domě je společná lyžárna, prádelna a sušárna. Byt 21 má vlastní sklep s možností uložení lyží a kol. 

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc  - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc  - LÉTO od 800 Kč

Turistický poplatek: 3 euro/os. nad 15 let/noc. Závěrečný úklid 45 euro. Povlečení a ručníky 8,5 euro/os a pobyt.
Registrační číslo provozu: 50403-000213-2020

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.