Apartmán 19, Reitlstrasse

prázdninový byt 19, vhodný pro 4 osoby, útulný byt s TV a DVD, v bytě je položen koberec, koupelna je se sprchovým koutem, balkon v pěkným výhledem do údolí

Novinka pro tento byt - wifi zdarma! 

Byt se nachází ve 3. patře. Byt je ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Velikost bytu je 28m2, jedná se o jednopokojový byt s kuchyňským koutem.

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice
  • kuchyňský kout
  • koupelna se sprchovým koutem a WC
  • chodba
  • balkon

Obývací místnost slouží současně jako ložnice. Stropní lůžko je masivní dřevěná kontrukce české společnosti Caster vyrobená přímo na zakázku pro tento byt a je chráněna patentem. Stropní lůžko je konstruováno jako velká manželská postel s matracemi a rošty na kterou vedou pohodlné schůdky. Lůžko je podsvětlené bodovými světly, takže večer nabízí velmi příjemné posezení.

Pod lůžkem je rozkládací pohovka pro 2 osoby a konferenční stolek. V místnosti skříň s úložnými prostory, jídelní stůl, televize a DVD.

K dispozici je příjemný balkon se stolkem a dvěma židlemi.

Koupelna je se sprchovým koutek a WC.

V bytě jsou koberce.

Byt lze pronajmout současně s bytem 21, rodiny a páry tak mohou bydlet ve dvou různých bytech na jednom patře.

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.