Apartmán 17, Reitlstrasse 1a

Nově zrekonstruovaný apartmán s vlastní garáží se nachází v 1. patře prázdninového domu, v klidné části lázeňského městečka Bad Gastein. Jedná se o slunný byt o velikosti 54 m2 + balkon 9 m2 , s krásnou vyhlídkou na okolní hory a městečko Bad Gastein.

Apartmán je přístupný výtahem přímo z garáže, kde pohodlně zaparkujete auto i jízdní kola.

Apartmán nabízí ubytování pro rodiny i manželské páry.

Maximální počet osob pro ubytování je 5.

Vybavenost apartmánu:

  • V ložnici jsou 4 lůžka, z toho manželská postel / 180 x 200 cm / a patrové postele / 80 x 200 cm /. K dispozici je šatní skříň s odkládacím stolkem.
  • V obývacím pokoji jsou dvě rozkládací pohovky a dvě pohodlná křesla. V bytě je kabelová televize. Televize má vstup USB a HDMI a k dispozici je DVD přehrávač. Od kuchyně je obývací pokoj oddělen dřevěnou obývací stěnou.
  • Velká rohová kuchyně s barovým pultem a barovými stoličkami je plně vybavena / el. sporák, el. trouba, myčka, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, toustovač, přístroj na překapávanou kávu a kvalitní nádobí /.
  • Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC.
  • Velká prostorná chodba.
  • Na balkon se dá vejít z obou místností. Je zde stolek se židlemi a sušák na prádlo.
  • Wifi je k dispozici.
  • V bytě je plovoucí podlaha.
  • V domě je společná lyžárna. Pračka a sušička / za poplatek /.
  • Apartmán je nekuřácký.

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA 2650 - 2950 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1950 - 2100 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 55 euro za byt. Poplatek 55 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 3 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 8,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.