Apartmán 13, Reitlstrasse

Prázdninový byt 13, moderní 2+kk byt po celkové rekonstrukci se dvěma samostatnými pokoji a místem na spaní pro děti, byt je vhodný až pro 6 osob, wifi k dispozici

Byt se nachází v 1. patře domu. Je je o velikosti 58m2. Byt je ideální pro rodiny, které potřebují oddělené prostory na spaní. Maximální počet osob pro tento byt je 6. V bytě je samostatná ložnice s manželkou postelí, obývací pokoj s rozkládací sedačkou a malý prostor na spaní pro děti s patrovou postelí. Wifi je v tomto bytě k dispozici zdarma. K bytu je zdarma k dispozici garáž.

V bytě je

obývací místnost, rozkládací pohovka, jídelní stůl
ložnice s velkou manželskou postelí, velká skříň
oddělený prostor na spaní pro děti s patrovými postelemi
koupelna s vanou a WC
chodba, kuchyně s myčkou a pračkou (žehlící prkno a žehlička jsou v bytě také k dispozici)
balkon

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc  - ZIMA 82 euro
Cena za byt a noc  - LÉTO 62 euro

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 55 euro za byt. Poplatek 55 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastein. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 8,5 euro/osobu a pobyt (1x povlečení, 1x malá osuška, 1x velká osuška). Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 6 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.