Apartmán 11, Badbergstrasse 39

Dvoupokojový apartmán s výhledem, který Vás ohromí.

Apartmán má 40 m2 a je vhodný pro 4 osoby.

V ložnici je manželská postel a v obývacím pokoji je pohodlná rozkládací sedačka pro 2 osoby.

Ložnice je propojená přes dveře s obývacím prostorem a má nahoře na stěně prosklenou část. V místnosti není okno.  Jedná se tedy spíše o oddělený prostor na spánek, než o samostatný pokoj.  Je zde nová manželská postel s nočními stolky a lampami.

V obývací části je prostorná a pohodlná rohová sedací souprava. Obývací pokoj je protorný a světlý díky velkému balkonu, který nabízí skutečně překrásný výhled na údolí Gastein a na Alpy. V obývacím pokoji je také jídelní stůl a stylový kus nábytku (vhodný spíš pro uložení osobních věcí). V této části bytu je LCD televizor. Byt má wifi připojení k internetu.

V kuchyni je varná konvice, kávovar, mikrovlná trouba, toustovač, čtyřplotýnkový vařič, trouba a lednička.Kuchyň je starší, ale plně funkční a prostorná, včetně praktických polic nad linkou. 

V bytě je nová plovoucí podlaha.

Parkování je pro ubytované hosty před domem. V domě je lyžárna a prádelna. Zastávka skibusu je u domu. 

 

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc  - ZIMA 82 euro
Cena za byt a noc  - LÉTO 62 euro

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 55 euro za byt. Poplatek 55 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastein. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 8,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, atd.), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.