Apartmán 9, Kotchachtalerstrasse

Útulný prázdninový byt 9 s terasou, ideální pro rodiny, pohodlná lůžka pro 4 osoby, WIFI zdarma, TV, DVD

Byt je ideální pro rodiny s dětmi, má 4 pohodlná lůžka - patrová postel + nová na míru vyrobená rozkládací postel, která během dne slouží jako pohovka. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Jedná se o jednopokojový byt o velikosti 28 m2, nově i s wifi. V bytě je i nová TV s DVD. Velice příjemná je terasa, která je součástí bytu. 

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice - jídelní stůl je rozládací
  • kuchyňka
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • terasa s posezením

Obývací místnost slouží současně jako ložnice. Na spánek je k dispozici patrová postel (dvě postele nad sebou) a nová, na zakázku vyrobená rozkládací sedačka, která je prostorná a pohodlná pro 2 osoby.

V místnosti skříň s úložnými prostory, jídelní stůl (rozkládací), televize s integrovaným DVD, WIFI k dispozici. 

K dispozici je příjemná terasa se stolkem a židlemi vhodná i ke grilování.

Koupelna je s vanou a WC.

Veškerý nábytek v bytě je z borovice, podlaha je dřevěná.

Fotogalerie

Cena ubytování

Cena za byt noc - ZIMA od 1250 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.