Apartmán 5, Reitlstrasse

prázdninový byt 5, 2+kk byt s balkonem po obvodu bytu, vhodný pro rodiny i páry, maximálně pro 4 osoby, wifi je k dispozici, krásný výhled do hor

Obývací pokoj a kuchyň po rekonstrukci. 

Byt se nachází v přízemí domu, společně s bytem 4 (byty jsou naproti sobě a je možné je pronajmout společně). Jedná se o byt 2+kk o velikosti 56m2. Byt je ideální pro rodiny, které potřebují dvě oddělené místnosti. Dva velké pokoje ocení i dvojice seniorů nebo dospělí, kteří nechtějí sdílet jednu společnou místnost (např. 2 manželské páry). Maximální počet osob pro tento byt je 4. V bytě je samostatná ložnice a obývací pokoj. Wifi je v tomto bytě k dispozici zdarma.

V bytě je

obývací místnost, rozkládací pohovka, jídelní kout pro 8 osob 
ložnice s velkou manželskou postelí, velká skříň
nová kuchyň s myčkou
koupelna s vanou a WC
chodba
balkon

Fotogalerie

 

Cena ubytování

Cena za byt a noc - ZIMA od 80 euro
Cena za byt a noc - LÉTO 62 euro

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 55 euro za byt. Poplatek zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.