Apartmán 3, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 3, vhodný i pro rodinu se 3 dětmi, byt má velkou terasu v úrovní terénu, komfortní kuchyň a velké úložné prostory v chodbě, vlastní místnost pro úschovu lyží

Byt je ideální pro rodiny se třemi malými dětmi. Maximální počet osob pro tento byt je 5 (2 dospělí + 3 děti). Jedná se o jednopokojový byt se samostatnou kuchyní, velikost bytu je 35m2.

V bytě je

  • obývací místnost/ložnice
  • samostatná kuchyň s myčkou
  • koupelna s vanou a WC
  • chodba
  • velká terasa

Obývací místnost slouží současně jako ložnice. Na spánek je k dispozici velká manželká postel 180x200cm, palanda o rozměru 140x200cm a rozkládací sedačka pro jednu osobu.

V místnosti je jídelní stůl, komoda, TV.

K dispozici jevelká balkon terasa, na které je možno v létě grilovat nebo zde mít dětský nafukovací bazének.

Kuchyň je vybavena komfortně, k dispozici je myčka, lednička s mrazákem, elektrická horkovzdušná trouba a sklokeramická deska.

Koupelna je s vanou a WC.

V bytě je koberec. Veškeré úložné prostory jsou v chodbě.  

Fotogalerie

Cena ubytování

Cena za byt noc - ZIMA od 1500 Kč
Cena za byt a noc - LÉTO 1000 Kč

Při příjezdu se při předání klíčů hradí poplatek 40 euro za byt. Poplatek 40 euro zahrnuje závěrečný úklid apartmánu a předání klíčů.

Hosté jsou povinni uhradit lázeňský poplatek ve výši 2,5 euro na osobu (nad 15 let) a noc. Částka se platí spolu s cenou za ubytování v ekvivalentu czk. Poplatek za hosty odvádíme 1x měsíčně na účet radnice v Bad Gastien. Gastein karta, slevová karta pro údolí Gastein, je pro všechny naše hosty k dispozici zdarma a zašleme vám ji před odjezdem poštou, spolu s pokyny k příjezdu a turistickými materiály.

V bytě není povlečení a ručníky, hosté si mohou přivést vlastní nebo si mohou půjčit na místě za poplatek 5,5 euro/osobu a pobyt. Požadavek na ložní prádlo hlaste prosím předem.

Při příjezdu se platí vratná kauce 100 euro za apartmán.

V ceně je zahrnuta spotřeba energií, čistící prostředky (jar, tablety do myčky), sáčky do koše, toaletní papír. Kuchyně jsou vybavené pro vaření a stolování pro 5 osob.

 

 
 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.