Pronájem bytů v Bad Gastein

Nabízíme 24 prázdninových bytů k pronájmu pro vaši letní i zimní dovolenou v Alpách. Byty jsou v apartmánových domech v rekreační části lázeňského městečka Bad Gastein ve výšce 1100 metrů a v Bad Hofgastein, městečko dole v údolí, v blízkosti lázeňského parku.

Byty jsou vhodné pro rodiny s dětmi, seniory a skupiny, které upřednostní ubytování s možnostní vlastního vaření za příjemnou cenu.

appartement-21-reitlstrasse-1a-bad-gastein-24.jpg appartement-3-kotchachtalerstrasse-23-bad-gastein-kopie-kopie.jpg 

V nabídce jsou jednopokojové, dvoupokojové byty, jeden třípokojový byt a jeden dvoupodlažní mezonet pro 8 osob. Jednopokojové byty mají hlavní pokoj, který slouží současně jako obývací místnost a ložnice, celková rozloha bytu je cca 30m, hlavní pokoj má cca 15 m2. Dvoupokojové byty mají samostatnou ložnici a velký obývací pokoj s jídelnou. Wifi je k dispozici již ve většině bytů (jen v domě na Kotchachtaler Strasse není wifi v žádném z bytů). Ve všech domech je lyžárna, prádelna a sušárna.

Vzdálenosti od bytů:

  • ski areály - 5 až 20 minut autem, nejbližší areál Graukogel je 300 m od bytů v domě na Kotchachtalerstrasse
  • lázně - dle lokality v Bad Hofgastein 5-10 minut pěšky, v Bad Gastein 20 minut pěšky nebo 5 minut autem
  • turistické chodníky a cyklotrasy - přímo u domů
  • nákupy - dle lokality, 5 - 10 minut pěšky v Bad Hofgastein, 20 minut pěšky nebo 5 minut autem v Bad Gastein
  • skibus - zastávka skibusu je u apartmánových domů
  • parkoviště je u všech domů. V hlavní sezoně se stává, že u některých domů jsou místa obsazená (počet parkovacích míst je nižší než počet bytů v domě), v tomto případě se parkuje se v okolí domů. Upozorňujeme hosty, že v hlavní sezoně může být parkování problematické, (více o parkování je v pokynech k pobytu http://www.bad-gastein.cz/pokyny-k-pobytu)

Bad Gastein, Reitlstrasse

Apartmán 21, Reitlstrasse

prázdninový byt 21, vhodný pro rodiny s dětmi nebo páry, byt má komfortní kuchyň s myčkou a mikrovlnou troubou, TV s DVD, knihovničku, společenské hry a velký výběr filmů na DVD, balkon s výhledem do údolí

 

Apartmán 19, Reitlstrasse

prázdninový byt 19, vhodný pro 4 osoby, útulný byt s TV a DVD, v bytě je položen koberec, koupelna je se sprchovým koutem, balkon v pěkným výhledem do údolí

 

Apartmán 29, Reitlstrasse

prázdninový byt 29, 2+1 byt s obrovskou terasou v posledním, 4. patře domu, skvělé zejména v létě pro rodiny i páry, možnost grilování, TV, DVD, XBOX, maximálně pro 4 osoby, výhled do hor i do údolí, wifi zdarma

 

Apartmán 5, Reitlstrasse

prázdninový byt 5, 2+kk byt s balkonem po obvodu bytu, vhodný pro rodiny i páry, maximálně pro 4 osoby, wifi je k dispozici, krásný výhled do hor

 

Apartmán 4, Reitlstrasse

prázdninový byt 4, 2+kk byt s velkým balkonem po obvodu bytu, byt v aplském stylu s velkým jídelním stolem a dvěma samostatnými pokoji, byt je vhodný až pro 5 osob, wifi k dispozici

 

Apartmán 13, Reitlstrasse

Prázdninový byt 13, moderní 2+kk byt po celkové rekonstrukci se dvěma samostatnými pokoji a místem na spaní pro děti, byt je vhodný až pro 6 osob, wifi k dispozici

 

Bad Gastein, Kotchachtaler Strasse

Apartmán 9, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 9, ideální pro rodiny s dětmi (patrová postel), byt má pěknou terasu, nábytek z masivu, maximálně pro 4 osoby, TV s DVD

 

Apartmán 52, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 52, ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Byt lze pronajmout v jednom domě spolu s bytem č. 3 a 9.

 

Apartmán 3, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 3, vhodný i pro rodinu se 3 dětmi, byt má velkou terasu v úrovní terénu, komfortní kuchyň a velké úložné prostory v chodbě, vlastní místnost pro úschovu lyží

 

Apartmán 47, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 47, ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4, balkon s výhledem do hor a do údolí, komfortní kuchyň

 

Apartmán 26, Kotchachtalerstrasse

Prázdninový byt 26, jednopokojový, ale komfortní byt vhodný pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4, krásný výhled do hor a do údolí

 

Bad Gastein, Richard Strauss Weg

Apartmán 32, Richard Strauss Weg

prázdninový byt 32, ideální pro skupinu 4 dospělých osob, byt nemá balkon, ale pokoj je prostornější než u ostatních bytů, TV s dvd

 

Apartmán W9, Richard Strauss Weg

Prázdninový byt 3+1 pro s krásným výhledem do údolí

 

Bad Gastein, Badbergstrasse

Apartmán 11, Badbergstrasse 39

Dvoupokojový apartmán s výhledem, který Vás ohromí.

 

Bad Gastein, Grenzbergstrasse 3B

Apartmán 36, Grenzbergstrasse 3B

Jednopokojový, nekuřácký apartmán s krásným výhledem na Alpy a polohou v centru Bad Gastein.

 

Bad Hofgastein, Meilensteinweg

Apartmán 16, Meilensteinweg 2

Prázdninový byt vhodný pro 4 osoby (5. osoba s možná na přistýlce). Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem 7 v témže domě. Sauna v domě a wifi zdarma!

 

Apartmán 7, Meilensteinweg 2

Prázdninový byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem 16 v témže domě. Sauna v domě a wifi zdarma!

 

Apartmán 23, Meilensteinweg 2

Dvoupokojový podkrovní byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem 16 a 7 v témže domě. Sauna v domě a wifi zdarma!

 

Bad Hofgastein, Alexander Moser Allee

Apartmán W5B, Alexander Moser Allee 18

Prázdninový byt vhodný pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Ale i 4 dospělí se zde mohou ubytovat.Byt lze pronajmout společně s bytem W18 pro 5 osob v komplexu domů.

 

Apartmán W18, Alexander Moser Allee 12

Prázdninový byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem W5B pro 4 osoby v témže komplexu budov.

 

Apartmán W4, Alexander Moser Allee

Komfortní prázdninový byt 2+1 se dvěma balkony pro 4 osoby.

 

Apartmán W10, Alexander Moser Allee

Komfortní prázdninový byt 2+1 pro 4 osoby v podkroví s krásným výhledem.

 

Apartmán W1, Alexander Moser Allee

Komfortní prázdninový byt 2+kk se dvěma balkony. Byt je pohodlný pro 4 osoby.

 

Bad Hofgastein, Kupromenade 12

Apartmán 403, Meilensteinweg 2

Apartmán hotelu Germania (****) - Bad Hofgastein. Jednopokojový apartmán s opticky odděleným prostorem na spaní a obývací částí. Wellness v ceně pobytu!

 

Bad Hofgastein, Pyrkestrasse

Apartmán W48****, Pyrkerstrasse 44

Luxusní apartmán mezonetového typu pro 8 osob včetně garáže.

 

Apartmán W38, Pyrkestrasse

Prázdninový byt s velkým balkonem po obvodu bytu je po kompletní rekonstrukci. Je vhodný pro ubytování 2-4 osob. Ideální pro rodinu nebo páry.

 

Apartmán W16A, Pyrkestrasse

Útulný prázdninový byt s wifi pro 2 osoby (eventuelně dvě osoby s dítětem do 6-ti let) s balkonem v klidné části Bad Hofgastein.

 

Apartmán W7, Pyrkestrasse

Stylově a komfortně vybavený dvoupokojový apartmán pro 4 osoby s velkým balkonem v klidné části Bad Hofgastein. Krásný byt pro rodinnou dovolenou.

 

Další ubytování v Alpách

Apartmány v Tauplitz

Prázdninové byty v Tauplitz v apartmánovém domě Kulmhof se saunou a bazénem v ceně.

 

Apartmány Schladming

V oblasti Schladming-Dachstein nabízíme dva apartmány. Skvělé místo pro letní dovolenou ať už ji chcete prožít na kolech nebo na pěších výletech.

 

Apartmány Hochkoenig

Maria Alm je součástí lyžařské oblasti Hochkoenig, která spojuje 160 km sjezdovek nad vesnicemi Maria Alm - Muhlbach - Dienten. Celá oblast je součástí Ski amadé, největší lyžařské oblasti Rakouska. Maria Alm leží cca 450 km od Prahy a 520 km od Brna.

 

 

Vybrané reference

Reference – Eva

Dobrý den paní Dědková, naše dovolená minulý týden u Vás v Gasteinu proběhla bez problémů, díky Vašemu podrobnému popisu našel manžel dům s jistotou. S ubytováním jsme byli spokojeni, vše potřebné tam máte k dispozici.Také jsme ocenili Vaši nabídku DVD, bylo to příjemné zpestření večerů. Měli jsme docela zimní počasí, 2 dny mírně sněžilo a docela mrzlo, objeli jsme všechna lyžařská střediska a nejvíce se nám líbily svahy v Dorf Gasteinu - tam jsme byli 3x. Bohužel jsme ale neviděli ten visutý most, když jsme tam byli, zrovna fučelo a nebylo nic vidět. Tak snad příště. Ještě jednou děkujeme za pobyt.

Eva

 
Reference – Petr

Týden v Bad Gastainu byl opravdu skvělý. Z centra města jsme byli sice první den trochu rozpačití, ale přijeli jsme na především hory a tam to byla nádhera. Řekli jsme si, že si všechno poctivě odšlapeme (bez lanovek) a tak asi nejvíc se nám líbíla trasa na Reed See a pak přes sedlo Plafner Scharte, kolem Pather See ko...lem Graukogelu a zpátky do Bad Gasteinu. Jezero Reed See a výhled na Ankogel jsou prostě nádherné. Moc se nám také líbilo údolí Sportgasteinu, kde jsme si vyšli na Bockhart See a pak přes Bockhartscharte a Niedersachsenhaus zpátky do údolí. Obě trasy byly trochu delší, ale stálo to za to a hlavně nám vyšlo skvělé počasí. Poslední den jsme se prošli údolím Anlauftal za Bocksteinem a posezení na zahrádce Radeckalm bylo za odměnu.

Petr

 

Další reference »

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.