Pronájem bytů v Bad Gastein

Nabízíme 24 prázdninových bytů k pronájmu pro vaši letní i zimní dovolenou v Alpách. Byty jsou v apartmánových domech v rekreační části lázeňského městečka Bad Gastein ve výšce 1100 metrů a v Bad Hofgastein, městečko dole v údolí, v blízkosti lázeňského parku.

Byty jsou vhodné pro rodiny s dětmi, seniory a skupiny, které upřednostní ubytování s možnostní vlastního vaření za příjemnou cenu.

appartement-21-reitlstrasse-1a-bad-gastein-24.jpg appartement-3-kotchachtalerstrasse-23-bad-gastein-kopie-kopie.jpg 

V nabídce jsou jednopokojové, dvoupokojové byty, jeden třípokojový byt a jeden dvoupodlažní mezonet pro 8 osob. Jednopokojové byty mají hlavní pokoj, který slouží současně jako obývací místnost a ložnice, celková rozloha bytu je cca 30m, hlavní pokoj má cca 15 m2. Dvoupokojové byty mají samostatnou ložnici a velký obývací pokoj s jídelnou. Wifi je k dispozici již ve většině bytů (jen v domě na Kotchachtaler Strasse není wifi v žádném z bytů). Ve všech domech je lyžárna, prádelna a sušárna.

Vzdálenosti od bytů:

  • ski areály - 5 až 20 minut autem, nejbližší areál Graukogel je 300 m od bytů v domě na Kotchachtalerstrasse
  • lázně - dle lokality v Bad Hofgastein 5-10 minut pěšky, v Bad Gastein 20 minut pěšky nebo 5 minut autem
  • turistické chodníky a cyklotrasy - přímo u domů
  • nákupy - dle lokality, 5 - 10 minut pěšky v Bad Hofgastein, 20 minut pěšky nebo 5 minut autem v Bad Gastein
  • skibus - zastávka skibusu je u apartmánových domů
  • parkoviště je u všech domů. V hlavní sezoně se stává, že u některých domů jsou místa obsazená (počet parkovacích míst je nižší než počet bytů v domě), v tomto případě se parkuje se v okolí domů. Upozorňujeme hosty, že v hlavní sezoně může být parkování problematické, (více o parkování je v pokynech k pobytu

Bad Gastein, Reitlstrasse

Apartmán 21, Reitlstrasse

Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi nebo páry. Má dobře vybavenou kuchyň s myčkou. Pro zábavu po lyžování slouží SMART TV. Wifi je k dispozici. Najdete zde i knihovničku, společenské hry a velký výběr filmů na DVD. Byt má pěkný balkon.

 

Apartmán 19, Reitlstrasse

prázdninový byt 19, vhodný pro 4 osoby, útulný byt s TV a DVD, v bytě je položen koberec, koupelna je se sprchovým koutem, balkon v pěkným výhledem do údolí

 

Apartmán 29, Reitlstrasse

prázdninový byt 29, 2+1 byt s obrovskou terasou v posledním, 4. patře domu, skvělé zejména v létě pro rodiny i páry, možnost grilování, TV, DVD, XBOX, maximálně pro 4 osoby, výhled do hor i do údolí, wifi zdarma

 

Apartmán 5, Reitlstrasse

prázdninový byt 5, 2+kk byt s balkonem po obvodu bytu, vhodný pro rodiny i páry, maximálně pro 4 osoby, wifi je k dispozici, krásný výhled do hor

 

Apartmán 4, Reitlstrasse

prázdninový byt 4, 2+kk byt s velkým balkonem po obvodu bytu, byt v aplském stylu s velkým jídelním stolem a dvěma samostatnými pokoji, byt je vhodný až pro 5 osob, wifi k dispozici

 

Apartmán 13, Reitlstrasse

Prázdninový byt 13, moderní 2+kk byt po celkové rekonstrukci se dvěma samostatnými pokoji a místem na spaní pro děti, byt je vhodný až pro 6 osob, wifi k dispozici

 

Apartmán 17, Reitlstrasse

Nově zrekonstruovaný apartmán s vlastní garáží se nachází v 1. patře prázdninového domu, v klidné části lázeňského městečka Bad Gastein. Jedná se o slunný byt o velikosti 54 m2 + balkon 9 m2 , s krásnou vyhlídkou na okolní hory a městečko Bad Gastein.

 

Bad Gastein, Kotchachtaler Strasse

Apartmán 9, Kotchachtalerstrasse

Útulný prázdninový byt 9 s terasou, ideální pro rodiny, pohodlná lůžka pro 4 osoby, WIFI zdarma, TV, DVD

 

Apartmán 52, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 52, ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4. Byt lze pronajmout v jednom domě spolu s bytem č. 3 a 9.

 

Apartmán 3, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 3, vhodný i pro rodinu se 3 dětmi, byt má velkou terasu v úrovní terénu, komfortní kuchyň a velké úložné prostory v chodbě, vlastní místnost pro úschovu lyží

 

Apartmán 47, Kotchachtalerstrasse

prázdninový byt 47, ideální pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4, balkon s výhledem do hor a do údolí, komfortní kuchyň

 

Apartmán 26, Kotchachtalerstrasse

Prázdninový byt 26, jednopokojový, ale komfortní byt vhodný pro rodiny nebo páry. Maximální počet osob pro tento byt je 4, krásný výhled do hor a do údolí

 

Bad Gastein, Richard Strauss Weg

Apartmán 32, Richard Strauss Weg

prázdninový byt 32, ideální pro skupinu 4 dospělých osob, byt nemá balkon, ale pokoj je prostornější než u ostatních bytů, TV s dvd

 

Apartmán W9, Richard Strauss Weg

Prázdninový byt 3+1 pro s krásným výhledem do údolí

 

Bad Gastein, Badbergstrasse

Apartmán 11, Badbergstrasse 39

Dvoupokojový apartmán s výhledem, který Vás ohromí.

 

Bad Gastein, Grenzbergstrasse 3B

Apartmán 36, Grenzbergstrasse 3B

Jednopokojový, nekuřácký apartmán s krásným výhledem na Alpy a polohou v centru Bad Gastein.

 

Apartmán 50, Reitlstrasse

Krásný a komfortní apartmán po rekonstrukci v centru Bad Gastein, vhodný pro 4 osoby.

 

Bad Hofgastein, Meilensteinweg

Apartmán 7, Meilensteinweg 2

Prázdninový byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem 16 v témže domě. Sauna v domě a wifi zdarma!

 

Apartmán 11, Meilensteinweg 2

Prázdninový byt s obývací místností s koupelnou a kuchyňským koutem, velkým balkonem orientovaným na jihozápad, wifi k dispozici zdarma

 

Apartmán 16, Meilensteinweg 2

Prázdninový byt vhodný pro 4 osoby (5. osoba s možná na přistýlce). Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem 7 v témže domě. Sauna v domě a wifi zdarma!

 

Apartmán 23, Meilensteinweg 2

Dvoupokojový podkrovní byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem 16 a 7 v témže domě. Sauna v domě a wifi zdarma!

 

Bad Hofgastein, Alexander Moser Allee

Apartmán W5B, Alexander Moser Allee 18

Prázdninový byt vhodný pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Ale i 4 dospělí se zde mohou ubytovat.Byt lze pronajmout společně s bytem W18 pro 5 osob v komplexu domů.

 

Apartmán W18, Alexander Moser Allee 12

Prázdninový byt vhodný pro 5 dospělých osob. Ideální pro rodiny i skupinu dospělých. Byt lze pronajmout společně s bytem W5B pro 4 osoby v témže komplexu budov.

 

Apartmán W4, Alexander Moser Allee

Komfortní prázdninový byt 2+1 se dvěma balkony pro 4 osoby.

 

Apartmán W10, Alexander Moser Allee

Komfortní prázdninový byt 2+1 pro 4 osoby v podkroví s krásným výhledem.

 

Apartmán W1, Alexander Moser Allee

Komfortní prázdninový byt 2+kk se dvěma balkony. Byt je pohodlný pro 4 osoby.

 

Bad Hofgastein, Kupromenade 12

Apartmán 403, Meilensteinweg 2

Apartmán hotelu Germania (****) - Bad Hofgastein. Jednopokojový apartmán s opticky odděleným prostorem na spaní a obývací částí. Wellness v ceně pobytu!

 

Bad Hofgastein, Pyrkestrasse

Apartmán W48****, Pyrkerstrasse 44

Luxusní apartmán mezonetového typu pro 8 osob včetně garáže.

 

Apartmán W38, Pyrkestrasse

Prázdninový byt s velkým balkonem po obvodu bytu je po kompletní rekonstrukci. Je vhodný pro ubytování 2-4 osob. Ideální pro rodinu nebo páry.

 

Apartmán W16A, Pyrkestrasse

Útulný prázdninový byt s wifi pro 2 osoby (eventuelně dvě osoby s dítětem do 6-ti let) s balkonem v klidné části Bad Hofgastein.

 

Apartmán W7, Pyrkestrasse

Stylově a komfortně vybavený dvoupokojový apartmán pro 4 osoby s velkým balkonem v klidné části Bad Hofgastein. Krásný byt pro rodinnou dovolenou.

 

Další ubytování v Alpách

Apartmány v Tauplitz

Prázdninové byty v Tauplitz v apartmánovém domě Kulmhof se saunou a bazénem v ceně.

 

Apartmány Schladming

V oblasti Schladming-Dachstein nabízíme dva apartmány. TOP středisko v rámci Ski amadé, lyžování již od 10.listopadu 2017! Jen 400 km z Prahy nebo Brna.

 

Apartmány Hochkoenig

Maria Alm je součástí lyžařské oblasti Hochkoenig, která spojuje 160 km sjezdovek nad vesnicemi Maria Alm - Muhlbach - Dienten. Celá oblast je součástí Ski amadé, největší lyžařské oblasti Rakouska. Maria Alm leží cca 450 km od Prahy a 520 km od Brna.

 

 

Vybrané reference

Reference – Lenka

Dobrý den paní Dědková, v Bad Gasteinu se nám líbilo, ubytování bylo super, sněhu sice méně, ale i tak jsme si to užili. Pokud by to bylo možné, určitě bychom vašich služeb v budoucnu zase rádi využili. Děkujeme. Mějte se krásně.

Lenka

 
Reference – Petra

Dobrý den, paní Dědková, moc se nám tam líbilo a musím říct, že jsme si to tam opravdu moc užili. Měli jsme štěstí s počasím, naprosté azuro:-). Každopádně bych s Vámi ráda zůstala v kontaktu, protože se nám tam moc líbilo, určitě se k Vám zase vrátíme a to už ale minimálně na týden. Také Vám přeji vše nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdráví, ostatní přijde samo:-)

Petra

 

Další reference »

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.