Skalní lázně - Felsentherme v Bad Gastein

Skalní lázně - Felsentherme v Bad Gastein

Přímo v Bad Gastein se nachází lázně zbudované přímo ve skalách, odtud také název Felsentherme - skalní lázně.

 
 

Felsentherme (Skalní lázně) v Bad Gastein

Skalní lázně jsou vzdáleny jen 20 minut chůze od bytů v Bad Gastein a jsou vynikající zejména díky skvělému komplexu saun a vnitřnímu plaveckému bazénu. Pro deti je zde tobogan. Jsou zbudované přímo ve skalách a vytváří tak jedinečnou atmosféru. Vstup je přímo naproti nádraží a lanové dráhy na Stubnerkogel.

Lázně mají rozlohu 600 m² a jsou rozděleny na klidovou a zážitkovou zónu. V klidové části lázní najdete velmi známou skalní halu, bazén s 32°C teplou vodou, infračervenou saunu, solné jeskyně, parní lázně, sauny s různými nálevy, jako je například aloe vera nebo sůl. V lázních na vás čeká také velké množství atrakcí a aktivit: dva bazény na různých úrovních s teplou termální vodou a masážními tryskami různé intenzity, 70 m dlouhá skluzavka do vody, vodní kanál s rychlým proudem vody, gejzíry. V nejvyšším patře lázní se můžete uvolnit v nejrůznějších typech saun a parních lázní. Najdete zde několik druhů sauny: finská, solární, panoramatická, solná, parní, infrasaunu, sanarium. K ochlazení můžete použít dva bazénky, jeden je opravdu ledový, sprchu či na sebe vylít vodu z vědra. Pro děti je v těchto lázních fontánka s krokodýlem, tobogán.

Otevřeno je denně od 9:00 do 21:00.

Ceník

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.