Golf club Gastein

Golf club Gastein

Golf v Gasteinu je jedinečný zážitek ze hry uprostřed horských scenérií.

 
 

Golfový klub v Bad Gastein byl založen v roce 1960. Tento areál patří k tradičním a nejstarším v Rakousku. Hřiště má 18 jamek a umožňuje příjemnou hru golfistům všech dovedností. Uprostřed národníhu parku a v pozadí impozantních hor nabízí areál skvělý požitek ze hry a relaxaci. 18jamkové hřiště je zdařilá kombinace kopcovitě a rovinně uspořádaných jamek uprostřed starého vzrostlého stromoví a romantického lužního lesa. Na hřišti Vás osvěží pět studánek s pitnou vodou a jedna s vodou termální. Po hře Vás k odpočinku a občerstvení zve typická alpská klubovna a velká terasa.

Tradičně zahajuje GC Gastein koncem dubna novou sezónu již legendární soutěží „Ski-Golf Competition“, která
je kombinací obřího slalomu v areálu Sportgastein a stablefordového turnaje. Letos v termínu 27.-29.4.2012

Během celé sezony se koná velké množství turnajů. (podrobněji na stránkách klubu)

Vyvrcholením turnajového kalendáře jsou také „Selské podzimní golfové dny“, které se konají každý rok poslední víkend v září. Na hřišti se hraje od dubna do října. Startovní časy si lze rezervovat i online na stránkách klubu.

Pro začátečníky je k dispozici Škola Golfu.

Veškeré podrobnosti včetně cen, možnosti výuky, členství a účasti na turnajích najdete na stránkách klubu. Potřebujete-li pomoc se zajištěním golfových aktivit, neváhejte se na nás obrátit.

http://www.golfclub-gastein.com  

logo.png

 
 
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku, prohlížejte si fotky a videa a budete mít ty nejlepší informace pro vaši cestu do Bad Gastein.